Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
External and Internet Connectivity Services
Reference number: DIGIT/2020/OP/0004
II.1.2)Main CPV code72400000 Internet services
II.1.4)Short description:
Provision of external network and internet connectivity services to the European Commission and other institutions, agencies and bodies of the European Union.
Avviż għal tibdiliet jew informazzjoni addizzjonali
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi ta' Konnettività Esterna u tal-Internet
Numru ta' referenza: DIGIT/2020/OP/0004
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV72400000 Servizzi ta' l-internet
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-provvista ta' servizzi ta' netwerk estern u konnettività tal-internet lill-Kummissjoni Ewropea u istituzzjonijiet, aġenziji u korpi oħra tal-Unjoni Ewropea.