Le présent avis est un avis de préinformation uniquement
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Fase 3 serviceplatform -80 vriezers
II.1.2)Code CPV principal39711124 Congélateurs industriels
II.1.4)Description succincte:
De focus in deze marktconsultatie ligt op de mogelijkheden en oplossingen die de markt kan aanbieden om onze 56 vriezers uit te breiden, met in totaal 52.360 l aan -80 capaciteit waarbij wordt voldaan aan de duurzaamheidseisen en waarbij de oplossing past binnen de beschikbare afmetingen.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
52.360 L aan -80 capaciteit