II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych oraz kotłów na biomasę na terenie Gminy Księżpol
Reference number: BGK.271.1.6.2021
II.1.2)Main CPV code09331200 Solar photovoltaic modules
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Księżpol
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09331200 Solar photovoltaic modules
45311200 Electrical fitting work
45310000 Electrical installation work
45315300 Electricity supply installations
45317300 Electrical installation work of electrical distribution apparatus
Dostawa i montaż instalacji kolektorów słonecznych na terenie Gminy Księżpol
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)09331100 Solar collectors for heat production
45300000 Building installation work
45330000 Plumbing and sanitary works
45332200 Water plumbing work
09100000 Fuels
09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Dostawa i montaż kotłów na biomasę na terenie Gminy Księżpol
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)44621220 Central-heating boilers
45331110 Boiler installation work
11.1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zamówień Publicznych ZETOPZP dostępnej pod adresem: https://pzp.ksiezpol.pl
11.2. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
11.8. Zamawiający, zgodnie z art. 67 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019) określa następujące wymagania techniczne i organizacyjne sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przy wykorzystaniu Platformy Zakupowej, tj.:
- stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s;
- Komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 10 , Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje;
- zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet Explorer;
- Włączona obsługa JavaScript;
- Zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf.;