Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Echipamente si materiale de protecție împotriva COVID-19, necesare pentru implementarea proiectului Dotarea centrelor rezidențiale publice din județul Mureș cu echipamente de protecție pentru creșterea capacității de gestionare a crizei sanitare COVID-19 din cadrul Programului Operațional Infrastructura Mare 2014-2020 – Centrul de Recuperare și Reabilitare Neuropsihiatrică Brâncovenești
Reference number: 9719809/2021/D1164031
II.1.2)Main CPV code18143000 Protective gear
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 80 856.45 RON
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Echipament de dezinfectare
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)39330000 Disinfection equipment
II.2.2)Additional CPV code(s)38412000 Thermometers
Articole igienico sanitare din hârtie
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33771000 Sanitary paper products
39514400 Automatic towel dispensers