Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
fourniture de matériel de contrôle d'accès pour les HUS
Nuorodos numeris: DIT-2021015
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42961100 Prieigos valdymo sistema
II.1.4)Trumpas aprašymas:
la consultation concerne la fourniture de matériel de contrôle d'accès et de badges pour les Hôpitaux Universitaires de Strasbourg (Hus)
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)42961100 Prieigos valdymo sistema
22457000 Įėjimo kortelės
31351000 Prieigos valdymo sistemų elektros laidininkai
72212514 Tolimosios kreipties programinės įrangos kūrimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: