Supplies - 422720-2022
Czechia-Hradec Králové: Wire-mesh fencing
2022/S 148-422720
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dodávky pletiv a souvisejícího sortimentu pro podzim 2022 (rámcová dohoda) II. zadání
Reference number: 099/2022/099
II.1.2)Main CPV code
44313100 Wire-mesh fencing
II.1.4)Short description:
Účelem tohoto zadávacího řízení je zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu (část 1) a dále zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky pletiv lesnických uzlových a svařovaných uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky uzlových a svařovaných pletiv (část 2). Rámcové dohody budou upravovat podmínky týkající se jednotlivých dílčích veřejných zakázek, jež budou zadávány na jejich základě.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 8 000 000.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pletiva zaplétaná a doplňkový sortiment
Lot No: 099/2022/099/001
II.2.2)Additional CPV code(s)
44333000 Wire
44316400 Hardware
II.2.4)Description of the procurement:
Účelem tohoto zadávacího řízení je zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky zaplétaných pletiv a doplňkového sortimentu (část 1).
Pletiva lesnická uzlová a svařovaná
Lot No: 099/2022/099/002
Účelem této části je zabezpečit potřeby zadavatele na dodávky pletiv lesnických uzlových a svařovaných uzavřením rámcové dohody s jedním vybraným účastníkem tohoto zadávacího řízení na dodávky uzlových a svařovaných pletiv (část 2).