Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на инверторни климатици за детски градини и техните филиали в Община Видин” по обособени позиции.
II.1.2)Основен CPV код39717200 Климатици
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка и монтаж на инвенторни климатици по обособени позиции, който следва да се доставят и монтират на адресите на Детските градини и техните филиали в Община Видин по съответната обособена позиция
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 11 666.66 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на инверторни климатици за ДГ „Русалка” – гр. Видин, с филиал „Здравец”, гр.Видин и филиал „Здравец” с. Капитановци“
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39717200 Климатици
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на 2 бр. инверторни климатици за ДГ „Русалка” – гр. Видин, нейните филиали
„Доставка и монтаж на инверторни климатици за ДГ „Славейче” гр. Видин с филиал „Радост” гр. Видин и филиал, кв.„Селище“ гр. Видин“
Обособена позиция №: 2
Доставка и монтаж на 3 бр. инверторни климатици за ДГ „Славейче” – гр. Видин, нейните филиали
„Доставка и монтаж на инверторни климатици за ДГ „Мир“ гр. Дунавци с филиал „Звънче“ гр. Видин“
Обособена позиция №: 3
Доставка и монтаж на 2 бр. инверторни климатици за ДГ „Мир“ гр. Дунавци,