II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej dla 5 zadań
Reference number: UD-VI-ZP/32/22
II.1.2)Main CPV code09332000 Solar installation
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 227 642.28 PLN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Przedszkola nr 218, ul. Rechniewskiego 5b
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)09332000 Solar installation
71320000 Engineering design services
45310000 Electrical installation work
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 120, ul. Międzyborska 64/70
Lot No: 2
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Liceum Ogólnokształcącego nr 19, ul. Zbaraska 1
Lot No: 3
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich, ul. Majdańska 30/36
Lot No: 4
Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku Zespołu Szkół nr 5, ul. Szczawnicka 1
Lot No: 5