Supplies - 422937-2022
Poland-Zakopane: Furniture
2022/S 148-422937
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa wraz z montażem wyposażenia oraz aranżacji wnętrza sali klubowej w ramach zadania „Rewitalizacja budynków dworca PKP”
Reference number: BZP.271.71.2022
II.1.2)Main CPV code
39100000 Furniture
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wyposażenia oraz aranżacji wnętrza sali klubowej w pomieszczeniu piwnicy budynku Zakopiańskiego Centrum Kultury oraz doposażenia wolnej przestrzeni w poczekalni dworca PKP,w ramach zadania inwestycyjnego nr 2016/10 „Rewitalizacja budynków dworca PKP” w Zakopanem.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
31500000 Lighting equipment and electric lamps
32340000 Microphones and loudspeakers
32342000 Loudspeakers
39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts
39150000 Miscellaneous furniture and equipment
39516100 Soft furnishings
44111400 Paints and wallcoverings
45311200 Electrical fitting work
45400000 Building completion work
45421153 Installation of built-in furniture
45432100 Floor laying and covering work
45442100 Painting work
45450000 Other building completion work
48952000 Public address systems
51313000 Installation services of sound equipment
II.2.4)Description of the procurement:
1. Zakres prac i robót stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) aranżację wnętrza sali klubowej w pomieszczeniu piwnicy budynku ZCK,
2) doposażenia wolnej przestrzeni w poczekalni dworca PKP,
3) zakup, dostawę (załadunek, transport, rozładunek wniesienie do pomieszczeń przeznaczenia), montaż i uruchomienie wyposażenia w zakresie umożliwiającym jego prawidłowa eksploatację,
4) dostawa i montaż wyposażenia, urządzeń i sprzętu objętego dokumentacją projektową, posiadającego wszystkie wymagane prawem atesty i dopuszczenia do eksploatacji,
5) przygotowanie i złożenie w imieniu Inwestora u Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków stosownych dokumentów wraz z zawiadomieniem o rozpoczęciu robót (jeżeli zachodzi taka konieczność),
6) zapewnienie serwisowania dostarczonych i wbudowanych urządzeń, wyposażenia i sprzętu
w okresie gwarancyjnym.
7) wykonanie wszelkich prac przygotowawczych i zabezpieczających, niezbędnych do realizacji zamówienia (w tym ogrodzeń tymczasowych i oznakowania terenu budowy),
8) przeprowadzenie szkoleń eksploatacyjnych oraz sporządzenie instrukcji eksploatacji rzeczy, które wchodzą w skład wyposażenia jeśli ich eksploatacja przekracza powszechnie znany sposób użytkowania lub konserwacji,
9) utylizację materiałów odpadowych i opakowań za wyjątkiem tych, których posiadania wymagają producenci wyposażenia w trakcie postepowań reklamacyjnych,
10) przygotowanie rozliczenia końcowego robót i sporządzenie 1 egz. dokumentacji powykonawczej, która ma zawierać: kopię oferty i umowy, powykonawcze zestawienie elementów rozliczeniowych oraz spis inwentaryzacyjny.
11) Zamawiający wymaga, aby Wykonawca zapewnił montaż wyposażenia przez osoby odpowiednio przeszkolone i posiadające odpowiednie uprawnienia wzmagane przez producentów urządzeń, lub wymagane charakterem robót (uprawnienia budowlane lub zawodowe),
12) Zamawiający wymaga, aby wyposażenie, spełniało przewidziane dla nich przepisy i posiadały wymagane prawem atesty i znaki certyfikacji w tym higieniczno-sanitarne i bezpieczeństwa p.poż.,
13) wyposażenie, dostarczone Zamawiającemu musi być fabrycznie nowe, wolne od wad, nie może posiadać znamion użytkowania, powinny spełniać wszelkie wymogi norm określanych obowiązującymi przepisami oraz jeśli jest wymagane, w obiektach użyteczności publicznej,
14) jeśli wynika to z przepisów Zamawiający będzie wymagał dla elementów wyposażenia, dokumentów dopuszczających ich zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej.
2. Zakres dostaw, usług i robót objętych umową obejmuje również wykonanie przez Wykonawcę wszelkich prac przygotowawczych, związanych z wymogami BHP, organizacją i realizacją umowy bez zakłóceń.
3. Do zadań Wykonawcy należy ponadto spełnienie wszelkich świadczeń, dokonanie wszelkich nakładów, jak również poczynienie wszelkich przygotowań, które są konieczne bądź potrzebne dla wykonania przedmiotu umowy, niezależnie od tego, czy świadczenia, nakłady i przygotowania ujęte są w formie pisemnej lub w formie rysunków w umowie (wraz z załącznikami) Świadczenia związane z wyposażeniem, które nie zostały dokładnie opisane, winny zostać przez Wykonawcę wykonane w sposób odpowiedni dla gospodarczego przeznaczenia przedmiotu umowy, zgodnie z obowiązującymi warunkami technicznymi i normami.