Direktiiv 2004/18/EÜ
I osa: Hankija
II.1)Kirjeldus
II.1.1)Hankija poolt hankelepingule antud nimetus:
Euroopa jalats: mitte pelgalt moevälgatus
II.1.2)Hankelepingu liik ja ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise kohtTeenused
Teenuse kategooria nr 11: Juhtimiskonsultatsiooniteenused [6] ja nendega seotud teenused
Põhiline ehitustööde teostamise, asjade tarnimise või teenuste osutamise koht: ülesanded täidetakse teenuseosutaja määratud ruumides ja Kasahstanis, välja arvatud ava- ja koordineerimiskoosolekud EASME ja Euroopa Komisjoniga Brüsselis. Need 2 koosolekut peetakse EASME või Euroopa Komisjoni ruumides.
Lisaks nimetatud koosolekutele on kavas korraldada olenevalt konkreetsetest vajadustest ja tegevuse edenemisest video-/telekonverentse.
NUTS kood
II.1.4)Teave raamlepingu kohta
II.1.5)Hankelepingu või hanke/hangete lühikirjeldus
EASME soovib sõlmida teenuslepingu uutel esilekerkivatel tarbijaturgudel Euroopa jalatsi kuvandi reklaamimiseks teadlikkuse parandamise kampaaniaga ning Euroopa jalatseid tootvate väikeste ja keskmise suurusega ettevõtjate kolmandatesse riikidesse rahvusvahelisele turule liikumise toetamiseks.
II.1.6)Ühtne riigihangete klassifikaator (CPV)79419000 Hindamise nõustamisteenused, 79996000 Ettevõtluse organiseerimisteenused
II.2)Lepingu kogus või ulatus
II.2.1)Üldkogus või ulatus:
Käesoleva lepingu täitmiseks tehtava töö maksumus on hinnanguliselt maksimaalselt 135 000 EUR (käibemaksuta).
II.2.2)Teave täiendavate hankevõimaluste kohtaTäiendavate hangete võimalused: ei
Usluge - 423036-2014
Prikaži smanjeni prikaz
Belgium-Brussels: European footwear: more than fashion
2014/S 241-423036
Contract notice
Services
Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.1)Title attributed to the contract by the contracting authority:
European footwear: more than fashion.
II.1.2)Type of contract and location of works, place of delivery or of performance
Service category No 11: Management consulting services [6] and related services
Main site or location of works, place of delivery or of performance: The tasks are to be performed at the premises designated by the service provider and in Kazakhstan, with the exception of the kick-off and coordination meetings with EASME and the European Commission in Brussels. Those 2 meetings will be held at EASME or at the European Commission's premises.
Video/teleconferencing should also be envisaged in addition to the mentioned meetings on the basis of specific needs and the progress of the work.
NUTS code
II.1.4)Information on framework agreement
II.1.5)Short description of the contract or purchase(s)
EASME wishes to enter into a service contract in order to promote the image of European footwear in new emerging consumer markets via an awareness campaign and to support the internationalisation of European small and medium footwear companies in third countries.
II.1.6)Common procurement vocabulary (CPV)
79419000 Evaluation consultancy services, 79996000 Business organisation services
II.2)Quantity or scope of the contract
II.2.1)Total quantity or scope:
The amount of work involved to carry out this contract is assessed at a maximum of 135 000 EUR excluding VAT.
II.2.2)Information about options
Options: no
Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumslēdzējas iestādes piešķirtais līguma nosaukums:
Eiropas apavi – vairāk nekā mode.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 11: Vadības konsultāciju pakalpojumi [6] un saistītie pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: uzdevumi jāizpilda pakalpojumu sniedzēja norādītajās telpās un Kazahstānā, izņemot sākuma un koordinācijas sanāksmi ar EASME un Eiropas Komisiju Briselē. Šīs 2 sanāksmes notiks EASME vai Eiropas Komisijas telpās.
Papildus minētajām sanāksmēm jāparedz arī videokonferences/telekonferences, pamatojoties uz konkrētajām vajadzībām un darba progresu.
NUTS kods
II.1.4)Informācija par vispārīgo vienošanos
II.1.5)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
EASME vēlas noslēgt pakalpojumu līgumu, lai popularizētu Eiropas apavu tēlu jaunos jaunietekmes patēriņa tirgos, īstenojot informēšanas kampaņu, un lai atbalstītu Eiropas mazo un vidējo apavu ražošanas uzņēmumu darbību starptautiskā mērogā – trešās valstīs.
II.1.6)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)79419000 Novērtēšanas konsultāciju pakalpojumi, 79996000 Uzņēmējdarbības organizēšanas pakalpojumi
II.2)Līguma daudzums vai apjoms
II.2.1)Kopējais daudzums vai apjoms:
Aprēķināts, ka šā līguma izpildei nepieciešamais darbs ir līdzvērtīgs maksimāli 135 000 EUR bez PVN.
II.2.2)Informācija par iespējāmIespējas: nē