Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Katastrimõõdistamise tellimine (riigi omandis olevad ja jäetavad maad, sh hoonestusõigusega koormatavad maad)
Viitenumber: 222661
II.1.2)CPV põhikood71354300 Katastermõõtmisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Hankija loob registris dünaamilise hankesüsteemi katastrimõõdistamise tööde tellimiseks (riigi omandis olevad ja jäetavad maad, sh hoonestusõigusega koormatavad maad) kehtivusajaga 15 kuud, millega selle kehtivusajal kvalifitseerimise tingimustele vastavad ettevõtjad võivad jooksvalt liituda.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 140 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)71354300 Katastermõõtmisteenused
71355200 Maamõõdistusteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus: