II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pārtikas produktu iegāde Daugavpils Universitātes aģentūrai „Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža
Atsauces numurs: DU DMK 2022/2
II.1.2)Galvenās CPV kods15800000 Dažādi pārtikas produkti
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 6
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
"A" daļa - gaļas produkti
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)15800000 Dažādi pārtikas produkti
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
„B” daļa – piena produkti
Daļas numurs: 2
„C” daļa – svaigie augļi un dārzeņi
Daļas numurs: 3
„D” daļa – maizes izstrādājumi
Daļas numurs: 4
II.2.1)Nosaukums:Daļas numurs: 5
„F” daļa – zivju produkcija
Daļas numurs: 6