Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 423293-2022
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2022/S 148-423293
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Министерство на икономиката и индустрията"
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Мининистерство на инокомиката и индустрията отправя покана до изпълнителите по Рамково споразумение № СПОР-1/14.03.2022 г.  на ЦОП - „АТС-БЪЛГАРИЯ“ ООД и "РОНОС" ООД за сключване на договори с предмет: "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка  Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Министерство на икономиката и индустрията".
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Министерство на икономиката и индустрията
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
II.1.2)Main CPV code30125100 Toner cartridges
II.1.4)Short description:
Мининистерство на инокомиката и индустрията отправя покана до изпълнителите по Рамково споразумение № СПОР-1/14.03.2022 г. на ЦОП - „АТС-БЪЛГАРИЯ“ ООД и "РОНОС" ООД за сключване на договори с предмет: "Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на Министерство на икономиката и индустрията".
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: