Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Articole de echipament din componenta UNIFORMEI DE ORAS - acord cadru 48 luni
Referenznummer der Bekanntmachung: 5
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35811300 Militäruniformen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Autoritatea contractanta organizatoare Baza de Aprovizionare, Gospodarire si Reparatii în calitate de unitate de achiziții centralizata, va încheia acorduri-cadru pentru fiecare lot pentru o perioada de 48 luni, cu un singur operator economic, iar atribuirea contractelor subsecvente se va face /derula de catre unitatile penitenciare beneficiare din cadrul Administratiei Nationale a Penitenciarelor, conform anexei atasate caietului de sarcini.
Contractele subsecvente pot fi încheiate simultan cu operatorii economici semnatari ai acordului cadru pentru bunurile ARTICOLE DE ECHIPAMENT DIN COMPUNEREA UNIFORMEI DE ORAS,(loturile) câștigate la acordul- cadru, in funcție de necesități.
Termenele in care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare solicitate de operatorii economici interesati: cu 10 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor,este de 20 zile.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35811300 Militäruniformen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pantofi de vară, pantofi de iarnă, ghete
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Scurta cu guler și mesadă detasabila cu sigla ANP si ecuson nominal
Los-Nr.: 4
Impermeabil pentru ploaie cu sigla ANP
Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
Bluzon bleumarin cu siglă ANP și ecuson nominal
Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Costume de vară și costume de iarnă
Suport pentru epolet cu insemne de grad pentru umar și petlite
Los-Nr.: 13
Suport pentru epolet cu insemne de grad pentru umar și petlite (se asigura pentru fiecare sacou)
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
Eghileti dublii cu accesorii si eghileti simpli cu accesorii
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Camasi albe, camasi bleu , camasi -bluza cu maneca scurta, bleu - cu sigla ANP si ecuson nominal, camasi- bluza cu maneca lungacu sigla ANP si ecuson nominal