Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
DOSTAWA ZESTAWU DO LIKWIDACJI SKAŻEŃ SPRZĘTU WRAŻLIWEGO WYKORZYSTUJĄCY TECHNOLOGIĘ SUCHEGO NADTLENKU WODORU ZE SZCZELNĄ KOMORĄ ROBOCZĄ
Referenznummer der Bekanntmachung: D/143/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil38433000 Spektrometer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do likwidacji skażeń sprzętu wrażliwego wykorzystujący technologię suchego nadtlenku wodoru ze szczelną komorą roboczą, w ilości 1 kpl.
2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog