Modificare a unui contract/unei concesiuni în cursul perioadei sale de valabilitate
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:Număr de referinţă: 1033081
II.1.2)Cod CPV principal15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
15800000 Diverse produse alimentare
II.2.4)Descrierea achiziţiei la momentul încheierii contractului:
CONFORM CAIETULUI DE SARCINI