Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 966/2012
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια εξοπλισμού τηλεχειρισμού για Κυψέλες Ραδιενέργειας στο JRC της Καρλσρούης
Αριθμός αναφοράς: JRC/KRU/2018/G.III.8/0091/OC
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV42410000 Εξοπλισμός ανύψωσης και διακίνησης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Το JRC της Καρλσρούης σχεδιάζει μια σύμβαση-πλαίσιο για την προμήθεια ρομπότ με κύριους και αναπαραγωγικούς βραχίονες, προστατευτικού εξοπλισμού για ρομπότ με κύριους και αναπαραγωγικούς βραχίονες με εξαρτήματα και επίσης εξοπλισμό ταχείας μεταφοράς για Κυψέλες Ραδιενέργειας.
Avviż għal tibdiliet jew informazzjoni addizzjonali
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 966/2012
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-provvista ta' tagħmir tal-immaniġġjar mill-bogħod għall-kompartimenti b'kisja kontra r-radjazzjoni tal-JRC ta' Karlsruhe
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV42410000 Apparat għat-tlugħ u l-ittrattar
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-JRC ta' Karlsruhe qiegħed jippjana qafas ta' kuntratt għall-provvista ta' Manipulaturi b'apparat Sid-Skjav (MSM), tagħmir protettiv għall-MSM bl-aċċessorji, kif ukoll tagħmir ta' trasferiment rapidu għall-kompartimenti b'kisja kontra r-radjazzjoni.