Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Mestaritoiminta Oy: Toimitilaturvallisuuden asiantuntijapalvelut (DPS) - Sisäinen kilpailutus
Referenznummer der Bekanntmachung: 443638
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Mestaritoiminta Oy pyytää tarjoustanne toimitilaturvallisuuden asiantuntijapalveluista tämän tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Hankittavien tuotteiden ja palveluiden vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä
1)Asiakkaan hankinnan kohteen kuvaus
2)Hankintasopimusluonnos
3)Dynaamisen hankintajärjestelmän ehdot,
4)Hintalomake
Mestaritoiminta Oy etsii asiantuntijapalveluita yhden vuoden sekä kolmen (3) optio vuoden sopimuskaudelle. Asiantuntija tarpeet on kuvattu tarkemmin tarjouspyynnön liitteessä asiakkaan hankinnan kohteen kuvaus.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Hankittavien tuotteiden ja palveluiden vähimmäisvaatimukset on kuvattu tässä
tarjouspyynnössä ja sen liitteissä