Services - 423933-2022
Submission deadline has been amended by:  585815-2022
Polska-Kraków: Dodatkowe usługi szpitalne
2022/S 148-423933
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług mycia dezynfekcji sterylizacji sprzętu i narzędzi med. w pomieszcz. i sprzęcie Zamawiającego i sterylizacji tlenkiem etylenu w pomieszcz. i sprzęcie Wykonawcy (DFP.271.85.2022.LS)
Numer referencyjny: DFP.271.85.2022.LS
II.1.2)Główny kod CPV
85112000 Dodatkowe usługi szpitalne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie: mycia, dezynfekcji, sterylizacji sprzętu i narzędzi medycznych w pomieszczeniach i na sprzęcie Zamawiającego w Nowej Siedzibie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przy ul. Jakubowskiego 2, a także sterylizacji tlenkiem etylenu, która wykonywana będzie w pomieszczeniach i na sprzęcie Wykonawcy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ nr: 1a (arkusz cenowy), 1b (opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami do niniejszego opisu), 3 (wzór umowy).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 13 346 785.77 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
II.2.4)Opis zamówienia:
Asortyment podlegający myciu/ dezynfekcji/ sterylizacji:
I. Produkty przeznaczone do "obróbki" na sprzęcie i w pomieszczeniach Zamawiającego:
- wg metody I (wysokotemperaturowej):
1. Zestaw jednonarzędziowy (pojedyncze narzędzia) - 450 000 sztuk/zestawów
2. Zestaw I (liczba narzędzi 1-4 szt.) - 100 000 sztuk/zestawów
3. Zestaw II ( liczba narzędzi do 20 szt.) - 45 000 sztuk/zestawów
4. Zestaw III (liczba narzędzi do 50 szt.) - 33 000 sztuk/zestawów
5. Zestaw IV (liczba narzędzi do 120 szt.) - 41 000 sztuk/zestawów
6. Zestaw V (liczba narzędzi 120 szt.) - 9 000 sztuk/zestawów
- wg metody II (niskotemperaturowej - plazmowej):
7. Zestaw jednonarzędziowy (pojedyncze narzędzia) - 10 500 sztuk/zestawów
8. Zestaw I (liczba narzędzi 1-4 szt.) - 1 200 sztuk/zestawów
9. Zestaw I (liczba narzędzi 5-8 szt.) - 400 sztuk/zestawów
- inne:
10. Mycie, dezynfekcja – obuwie (pary), ŚOI (gogle, przyłbice itp.) kontenery, pojemniki na narzędzia i sprzęt medyczny - 285 000 sztuk/zestawów
II. Produkty przeznaczone do "obróbki" na sprzęcie i w pomieszczeniach Wykonawcy:
- wg metody I (niskotemperaturowej - tlenek etylenu):
1. Zestaw jednonarzędziowy (pojedyncze narzędzia) - 50 sztuk/zestawów
2. Zestaw I (liczba narzędzi 1-4 szt.) - 250 sztuk/zestawów
3. Zestaw II ( liczba narzędzi do 20 szt.) - 200 sztuk/zestawów