Services - 423956-2022
Submission deadline has been amended by:  598233-2022
Poland-Szczecin: Snow-clearing services
2022/S 148-423956
Contract notice
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie
Reference number: GDDKiA O.Sz.D-3.2421.49.2022
II.1.2)Main CPV code
90620000 Snow-clearing services
II.1.4)Short description:
Część 1 – obejmująca całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Lipiany.
Część 2 – obejmująca całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Szczecin.
Część 3 – obejmująca całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Koszalin.
Część 4 – obejmująca całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Stargard.
Część 5 – obejmująca całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Nowogard.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 2
The contracting authority reserves the right to award contracts combining the following lots or groups of lots:
Zasady udzielenia zamówienia, w przypadku, gdy jeden Wykonawca złoży ofertę najkorzystniejszą na więcej niż 2 części, zostały opisane w SWZ.
II.2)Description
II.2.1)Title:
całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Lipiany
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
45000000 Construction work
45232410 Sewerage work
45233142 Road-repair works
45233150 Traffic-calming works
45233220 Surface work for roads
45233221 Road-surface painting work
45233222 Paving and asphalting works
45233280 Erection of road-barriers
45442121 Painting work of structures
77211400 Tree-cutting services
77310000 Planting and maintenance services of green areas
90470000 Sewer cleaning services
90910000 Cleaning services
63712710 Traffic monitoring services
II.2.4)Description of the procurement:
Drogi administrowane przez Rejon Lipiany objęte przedmiotem zamówienia to: DK23, DK26, DK31.
całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Szczecin
Lot No: 2
Drogi administrowane przez Rejon Szczecin objęte przedmiotem zamówienia to: DK10, DK13, DK31, S3, A6 oraz odcinki w budowie: DK13, DK31, S3, A6.
całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Koszalin
Lot No: 3
Drogi administrowane przez Rejon Koszalin objęte przedmiotem zamówienia to: DK6, DK11, DK37 oraz odcinki w budowie: DK11 i S11.
całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Stargard
Lot No: 4
Drogi administrowane przez Rejon Stargard objęte przedmiotem zamówienia to: DK10, DK20, S10.
całoroczne (bieżące i zimowe) utrzymanie dróg krajowych obejmującej utrzymanie dróg krajowych Rejonu Nowogard
Lot No: 5
Drogi administrowane przez Rejon Nowogard objęte przedmiotem zamówienia to: DK3, S3 oraz odcinki w budowie: S3.