II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provádění vybraných činností zimní údržby v Liberci 2022
II.1.2)Main CPV code90620000 Snow-clearing services
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejné zakázky je provádění vybraných činností zimní údržby v Liberci a v jeho městských částech, v souladu s podmínkami a požadavky uvedenými v této zadávací dokumentaci, tj zmírňování nebo odstraňování závad ve sjízdnosti a schůdnosti vzniklých zimními povětrnostními podmínkami na vozovkách III. tříd města Liberec, a to pluhování nebo pluhováním s posypem předepsaným posypovým materiálem.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 13 977 000.00 CZK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
městská část Starý Harcov
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)90620000 Snow-clearing services
II.2.4)Description of the procurement:
městské části Vesec + Doubí
Lot No: 3
městská část Horní Hanychov
Lot No: 4
městská část Horní Růžodol
Lot No: 5
Lot No: 6
městské části Ostašov u Liberce a Machnín
Lot No: 7
Lot No: 8
městské části Radčice u Krásné Studánky + Ruprechtice
Lot No: 9
městská část Radčice u Krásné Studánky
Lot No: 10
městské části Horní Hanychov (Výpřež - Ještěd)
Lot No: 11