Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Uitgebreide brandverzekering gemeente Westerkwartier
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66515100 Brandverzekeringen
II.1.4)Korte beschrijving:
De uitgebreide brandverzekering van de gemeente Westerkwartier vervalt op 1 januari 2023. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare procedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 3-jarig contract en voorts doorlopend, conform bestek. Willis Towers Watson gevestigd te Amsterdam begeleidt en behandeld deze uitgebreide brandverzekering voor de gemeente Westerkwartier.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Totaal verzekerde waarde bedraagt globaal EUR 399.000.000,00.