Services - 424179-2022
България-Габрово: Услуги по обучение
2022/S 148-424179
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Организиране и провеждане на интензивни обучения на преподаватели от ПН 5.3 в ТУ – Габрово за работа със специализирани софтуерни продукти по проект BG05M2OP001-2.016-0022 „Модернизация на в
II.1.2)Основен CPV код
80500000 Услуги по обучение
II.1.4)Кратко описание:
Обособена позиция №1: Организиране и провеждане на интензивно обучение за работа със специализиран софтуерен продукт  MATLAB
Времетраене: 24 академични часа /академичен час = 45 минути/.
Брой обучаеми: 19 преподаватели /2 групи х 6 обучаеми и 1 група х 7 обучаеми/.
Срок за изпълнение на договора:  до 15.12.2022 г.
Присъствено обучение: в гр. Габрово.
Обособена позиция №2: Организиране и провеждане на интензивно обучение за работа със специализиран софтуерен продукт  SOLIDWORKS
Брой обучаеми: 10 преподаватели /2 групи х 5 обучаеми/.
Срок за изпълнение на договора: до 15.12.2022 г.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 3 480.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Организиране и провеждане на интензивно обучение за работа със специализиран софтуерен продукт MATLAB
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Цел: Придобиване на ключови компетентности за иновативно преподаване.
Организиране и провеждане на интензивно обучение за работа със специализиран софтуерен продукт SOLIDWORKS
Обособена позиция №: 2