Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code90512000 Refuse transport services
II.1.4)Short description:
In het van de aanbestedingsdocumenten deel uitmakende Programma van eisen, is de exacte omschrijving van de dienstverlening opgenomen. In het Programma van eisen is opgenomen dat de dienstverlening kan fluctueren / wijzigen gedurende de uitvoering van de opdracht (bijvoorbeeld door wijziging in beleid, etc.). Dienstverlening:
1) Ter beschikking stellen van het benodigde aantal afzetcontainers aan de inzamelaar ( Ca. 35 afzetcontainers per jaar )
2) Op een met opdrachtgever en/of inzamelaar afgesproken datum en tijd de afzetcontainer(s) op de aangewezen locatie(s) plaatsen ( Ca. 850 keer per jaar )
3) Op een afgesproken datum en tijd de afzetcontainer(s) ophalen, transporteren en afleveren bij de overslaglocatie ( Ca. 850 keer per jaar )
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90500000 Refuse and waste related services
II.2.4)Description of the procurement:
Specifiek gaat het om de volgende dienstverlening, waarbij opgemerkt wordt dat de genoemde aantallen en hoeveelheden indicatief zijn en kunnen fluctueren gedurende de uitvoering van de opdracht. Aan de genoemde aantallen en hoeveelheden kunnen dan ook geen rechten ontleend worden:
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90512000 Diensten voor afvalvervoer
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: