Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Építési beruházás - 424624-2023
Magyarország-Eger: Elemi iskola építése
2023/S 134-424624
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
II.1.2)Fő CPV-kód
45214210 Elemi iskola építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A beruházás keretében a tervezési területen elhelyezkedő régi beépítések elbontásra kerülnek, majd új, részben földszintes, részben földszint + 1 emeletes kialakítású épületeket kerülnek megvalósításra. A tervezési terület déli részen az iskola és a kiszolgáló épületek helyezkednek majd el, a tornaterem az északi részen kap helyet. Az új épületet Ajánlatkérő 6 telek összevonásával kívánja kialakítani összesen 7821m2 telekegységen.
Zöldmezős beruházás a jelenleg részben beépített, összevont 7821 m2 telken. Jelenleg a telken a korábbi telekstruktúrához igazodó 4 lakóépület és a hozzá tartozó melléképületek találhatóak. Az építés megkezdése előtt ezen épületek elbontása szükséges. Felhívjuk a figyelmet, hogy a területen számos föld alatti építmény (akna, ásott, vagy fúrt kút) található, melyek előzetes feltárása és szakszerű kezelése fontos feladat. Részletes műszaki megoldás a tartószerkezeti mellékletben található.
Teljesítés helye: 3577 Köröm belterület, Zrínyi Miklós u. 26. szám alatti 109 hrsz.-ú ingatlan
Tervezett bruttó épület alapterület: 3117,05 m2
Épület: 2840,96 m2
Előtető: 17,28 m2
Bejárati kapu: 29,52 m2
Fedett pergola: 229,29 m2
Járdák, egyéb burkolat: 832,92 m2
Burkolt sportpálya: 512,8 m2
Burkolt gépkocsi út (beton gyeprács) 641,53 m2
Gépkocsi parkoló és út (térkő) 622,45 m2
Gépkocsi parkoló (beton gyeprács) 404,68 m2
Zöldterület: 1689,57 m2
Az épületegyüttes fő funkciói:
- 16 tanterem [felső tagozatos osztálytermek (max. 25 fős osztálylétszámmal számolva)]
- 5 szaktanterem [zene (24 fős), informatika (30 fős), biológia földrajz (24 fős), fizika-kémia (24 fős), technika/gyakorlókonyha)]
- tanári terem (kb. 30 pedagógus számára)
- 16/30m pályaméretű tornaterem öltözőkkel, vizesblokkal- főzőkonyha
- gyakorlókonyha
- 120-140 fős étkező (amely kb. 400 tanuló, pedagógus étkeztetését képes biztosítani)
- egyéb helyiségek (orvosi szoba, foglalkoztatók, stb.)
- iskolákra vonatkozó szabványnak megfelelően
- tantermekhez kapcsolódó szertárak, tanári szobák, egyéb kiszolgáló helyiségek a törvényi előírás szerint. (ld. 19/2002. (V. 8.) OM rendelet a közoktatási intézmények elhelyezésének és kialakításának építészeti-műszaki követelményeiről)
- sportudvar
- tankert
A kivitelezési munkát a közbeszerzési dokumentumok részét képező kiviteli tervek szerint kell megvalósítani.