We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 424906-2022
Polska-Warszawa: Usługi edukacji medycznej
2022/S 148-424906
Usługi społeczne i inne szczególne usługi – zamówienia publiczne
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa przeprowadzenia zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie współfinansowanym przez UE ze środków EFS w ramach POWER (nr sprawy ZP-1360/2021/UE)
Numer referencyjny: ZP-1360/2021/UE
II.1.2)Główny kod CPV
80320000 Usługi edukacji medycznej
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa edukacyjna polegająca na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie pn.: „Rozwój kształcenia specjalizacyjnego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych kraju" współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, planowanych do realizacji przez kliniki i zakłady CMKP w roku 2022. Zamówienie zostało podzielone na 322 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia stanowi załącznik nr 1A oraz załącznik nr 1B do SWZ. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na dowolnie wybraną liczbę części zamówienia.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 129
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr 129 : Realizator kursu: Klinika Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP Tytuł kursu: Onkologia narządu ruchu; Temat zajęć dydaktycznych: Zastosowanie radioterapii w leczeniu nowotworów narządu ruchu, możliwe powikłania ; Liczba godzin dydaktycznych na jednym kursie (1 godz. dyd. = 45 min.) = 2 ; Liczba edycji kursu = 2 ; Łączna liczba godzin dydaktycznych na wszystkich edycjach kursu (1 godz. dyd. = 45 min.) = 4 ; Wartość zamówienia w PLN = 1 857,68 ; Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia w PLN = 1 800,00