Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do lokomotyw podwieszonych z napędem spalinowym typu Bevex 70, Bevex 80, Bevex 90 pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamie.
Numer referencyjny: 604/IZS/2016
II.1.2)Główny kod CPV34631000 Części lokomotyw lub taboru kolejowego
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do lokomotyw podwieszonych z napędem spalinowym typu Bevex 70, Bevex 80, Bevex 90 pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny zgodnie zapisami SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych części zamiennych do lokomotyw podwieszonych z napędem spalinowym typu Bevex 70, Bevex 80, Bevex 90 pracujących w podziemnych zakładach górniczych wydobywających węgiel kamienny
Oferowane części zamienne muszą być fabrycznie nowe oraz muszą odpowiadać własnościami fizycznymi i technicznymi częściom zamiennym zawartym w DTR producenta, oraz spełniać wymagania obowiązujących przepisów prawnych dot. urządzeń, w których będą zainstalowane.