Supplies - 425056-2022
Poland-Częstochowa: Diesel oil
2022/S 148-425056
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zakup i sukcesywna dostawa oleju napędowego
Reference number: RZI.26.3.2022
II.1.2)Main CPV code
09134100 Diesel oil
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest wspólny zakup i sukcesywna dostawa, na rzecz MPK w Częstochowie Sp. z o. o. i SPZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie,3 350 ton oleju napędowego ( 3150 t - ON A), w tym do 200 ton oleju napędowego o „polepszonych właściwościach niskotemperaturowych” (ON B), w przypadku spadku temperatury powietrza.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest wspólny zakup i sukcesywna dostawa, na rzecz MPK w Częstochowie Sp. z o. o. i SPZOZ Stacji Pogotowia Ratunkowego w Częstochowie, 3 350 ton oleju napędowego (3 150 t - ON A), w tym do 200 ton oleju napędowego o „polepszonych właściwościach niskotemperaturowych” (ON B), w przypadku spadku temperatury powietrza.