Qualification system – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 09/2022
II.1.2)Main CPV code14622000 Steel
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)14622000 Steel