II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu linii elektroenergetycznych WN i SN na terenie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź w podziale na 6 części.
Reference number: POST/DYS/OLD/GZ/14863/2022
II.1.2)Main CPV code77211400 Tree-cutting services
II.1.4)Short description:
Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź w podziale na 6 części. Szczegółowy
opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część nr 1. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź o łącznej długości około 32,89 km.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)77211400 Tree-cutting services
II.2.4)Description of the procurement:
Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Łódź o łącznej długości około 32,89 km.
Część 2. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź o łącznej długości około 33,18 km
Lot No: 2
Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź o łącznej długości około 33,18 km
Część 3. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź o łącznej długości około 36,92 km
Lot No: 3
Część 4. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź o łącznej długości około 49,28 km
Lot No: 4
Część 5. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź o łącznej długości około 226,70 km
Lot No: 5
Część 6. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania Oddziału Łódź o łącznej długości około 108,49 km
Lot No: 6