Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90510000 Afvalverzameling en –verwerking
II.1.4)Korte beschrijving:
In het kader van de gevraagde dienstverlening en bijhorende werkzaamheden sluit Enexis een raamovereenkomst met één Inschrijver ten behoeve van het Afvalmanagement.