II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Stavby na klíč v období 2019 - 2021
II.1.2)Main CPV code45231400 Construction work for electricity power lines
II.1.4)Short description:
Předmětem poskytovaného plnění bude realizace tzv. staveb na klíč na elektrických zařízeních DS Zadavatele, což představuje především zajištění projekčních prací, elektromontážních a stavebně motážních prací, drobných stavebních a zemních prací a dokončovacích prací, včetně dodávky jiného než skladového materiálu (betony, písky, apod.), dovozu veškerého potřebného materiálu na místo plnění, zajištění souvisejících geodetických prací a dalších činností.
Plánovaným výsledkem zadání sektorové veřejné zakázky, kterou zadavatel rozdělil na 22 částí, a jejím formálním účelem je uzavření 22 samostatných rámcových dohod na zajištění stavebních prací pro účely rozvoje DS zadavatele, s tím, že pro každý z 11 regionů budou uzavřeny 2 rámcové dohody.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Část 1 Brno SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)45231400 Construction work for electricity power lines
II.2.4)Description of the procurement:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je ve všech jejích částech provádění projekčních prací, elektromontážních a stavebně montážních prací, drobných stavebních a zemních prací
a dokončovacích prací v souvislosti se zajištěním staveb na klíč včetně dodávky vybraného materiálu (betony, písky, apod.), dovozu veškerého potřebného materiálu na místo plnění, zajištění souvisejících geodetických prací a dalších činností s tím souvisejících. Předmět veřejné zakázky se, jak je patrné z rozdělení této veřejné zakázky, vztahuje na veškeré distribuční území provozované zadavatelem v rámci vedení NN.
Část 2 Brno SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 2
Předmětem plnění této veřejné zakázky je ve všech jejích částech provádění projekčních prací, elektromontážních a stavebně montážních prací, drobných stavebních a zemních prací a dokončovacích prací v souvislosti se zajištěním staveb na klíč včetně dodávky vybraného materiálu (betony, písky, apod.), dovozu veškerého potřebného materiálu na místo plnění, zajištění souvisejících geodetických prací a dalších činností s tím souvisejících. Předmět veřejné zakázky se, jak je patrné z rozdělení této veřejné zakázky, vztahuje na veškeré distribuční území provozované zadavatelem v rámci vedení NN.
Část 3 České Budějovice SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 3
Předmětem plnění této veřejné zakázky je ve všech jejích částech realizace tzv. staveb na klíč, tj. provádění projekčních prací, elektromontážních a stavebně montážních prací, drobných stavebních a zemních prací a dokončovacích prací na elektrických zařízeních DS provozované zadavatelem, včetně dodávky jiného než skladového materiálu (betony, písky, apod.), dovozu veškerého potřebného materiálu na místo plnění, zajištění souvisejících geodetických prací a dalších činností.
Část 4 České Budějovice - SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 4
Část 5 Hodonín SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 5
Část 6 Hodonín SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 6
Část 7 Jihlava SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 7
Část 8 Jihlava SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 8
Část 9 Jindřichův Hradec - SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 9
Část 10 Jindřichův Hradec SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 10
Část 11 Nové Město na Moravě SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 11
Část 12 Nové Město na Moravě SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 12
Část 13 Otrokovice SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 13
Část 14 Otrokovice SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 14
Část 15 Písek SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 15
Část 16 Písek SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 16
Část 17 Prostějov SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 17
Část 18 Prostějov SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 18
Předmětem plnění této veřejné zakázky jeve všech jejích částech realizace tzv. staveb na klíč, tj. provádění projekčních prací, elektromontážních a stavebně montážních prací, drobných stavebních a zemních prací a dokončovacích prací na elektrických zařízeních DS provozované zadavatelem, včetně dodávky jiného než skladového materiálu (betony, písky, apod.), dovozu veškerého potřebného materiálu na místo plnění, zajištění souvisejících geodetických prací a dalších činností.
Část 19 Tábor SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 19
Část 20 Tábor SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 20
Část 21 Znojmo SNK v kabelových sítích NN
Lot No: 21
Část 22 Znojmo SNK v kabelových sítích NN s připojením na venkovní vedení NN
Lot No: 22