Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υπηρεσίες αντιπλημμυρικής προστασίας και αποκατάστασης του μικρού Emme, μέρος 2, τμήμα 5, Renggschachen
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: