Luxemburg-Luxemburg: EIB - Beratungsdienste zur Gestaltung, Organisation und Bereitstellung von Programmen für Führungskräfte zur Skalierung der Auswirkungen, Webinare und Schulungen zur Schlichtung für die SIT-Alumni
2019/S 175-425426
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Beratungsdienste zur Gestaltung, Organisation und Bereitstellung von Programmen für Führungskräfte zur Skalierung der Auswirkungen, Webinare und Schulungen zur Schlichtung für die SIT-Alumni
Referenznummer der Bekanntmachung: CFT-1544
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Beratungsleistungen zur Unterstützung der Erweiterung der Leitinitiative des EIB-Instituts: Das Social Innovation Turnier (SIT), durch:
— Entwurf, Organisation und Durchführung eines SIT-Exekutivprogramms für Skalierungseffekte,
— Planung, Entwicklung und Bereitstellung von Webinaren für das SIT-Alumni-Netzwerk,
— Planung, Entwicklung und Bereitstellung von Schulungen zur Schlichtung für Impact Ventures fair (IVF).
Λουξεμβούργο-Λουξεμβούργο: ΕΤΕπ - Συμβουλευτικές υπηρεσίες για το σχεδιασμό, την οργάνωση και την παράδοση εκτελεστικών προγραμμάτων, διαδικτυακών σεμιναρίων και σεμιναρίων συμπαραγωγής (Pitching) κλιμακοθέτησης αντικτύπου για τους Αποφοίτους της διοργάνωσης κοινωνικής καινοτομίας (Social Innovation Tournament - SIT)
Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Συμβουλευτικές υπηρεσίες για το σχεδιασμό, την οργάνωση και την παράδοση εκτελεστικών προγραμμάτων, διαδικτυακών σεμιναρίων και σεμιναρίων συμπαραγωγής (Pitching) κλιμακοθέτησης αντικτύπου για τους Αποφοίτους της διοργάνωσης κοινωνικής καινοτομίας (Social Innovation Tournament - SIT)
Αριθμός αναφοράς: CFT-1544
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79400000 Υπηρεσίες παροχής γενικών επιχειρηματικών συμβουλών και συμβουλών σε θέματα διαχείρισης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Συμβουλευτικές υπηρεσίες για τη στήριξη της διεύρυνσης της κορυφαίας πρωτοβουλίας του Ινστιτούτου ΕΤΕπ: της διοργάνωσης κοινωνικής καινοτομίας (Social Innovation Tournament - SIT), μέσω:
— σχεδιασμός, οργάνωση και παράδοση εκτελεστικού προγράμματος διεύρυνσης της επιρροής του SIT.
— σχεδιασμός, ανάπτυξη και παράδοση διαδικτυακών σεμιναρίων για το δίκτυο αποφοίτων SIT,
— σχεδιασμός, ανάπτυξη και παράδοση σεμιναρίων συμπαραγωγής (Pitching) για το πρόγραμμα Impact ventures fair (IVF).
Lucsamburg-Lucsamburg: BEI - Seirbhísí comhairleachta chun cláir feidhmiúcháin maidir le tionchar scálaithe, seimineáir ghréasáin a dhearadh, a chur in eagar agus a sheachadadh; agus oiliúint do chur i láthair le haghaidh Alumni CNS
Fógra maidir le hathruithe nó faisnéis bhreise
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhísí comhairleachta chun cláir feidhmiúcháin maidir le tionchar scálaithe, seimineáir ghréasáin a dhearadh, a chur in eagar agus a sheachadadh; agus oiliúint do chur i láthair le haghaidh Alumni CNS
Uimhir thagartha: CFT-1544
II.1.2)Príomhchód CPV79400000 Business and management consultancy and related services
II.1.4)Cur síos achomair:
Seirbhísí comhairliúcháin chun tacú le méadú a dhéanamh ar thionscnamh suaitheanta Institiúid BEI: An comórtas nuálaíochta sóisialta (CNS), trí:
— clár feidhmiúcháin maidir le tionchar scálaithe CNS a dhearadh, a eagrú agus a sheachadadh,
— dearadh, forbairt agus seachadadh na seimineár gréasáin do líonra alumni CNS,
— dearadh, forbairt agus seachadadh Aonach na bhFiontar maidir le tionchar ó oiliúint do chur i láthair (IVF - Impact Ventures Fair).