We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Works - 425617-2023
Submission deadline has been amended by:  574614-2023
Česko-Praha: Výstavba meziměstských železničních drah
2023/S 134-425617
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Modernizace a dostavba ŽST Praha Masarykovo nádraží
Spisové číslo: 10125/2023-SŽ-SSZ-OVZ
II.1.2)Hlavní kód CPV
45234110 Výstavba meziměstských železničních drah
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení stavby „Modernizace a dostavba ŽST Praha Masarykovo nádraží“. Modernizací dojde ke zdvojkolejnění trati a přípravě tohoto úseku na elektrizaci, dále k modernizaci celé železniční stanice, vybudování přestřešení železniční stanice (tzv. platforma), vybudování bezbariérových přístupů a celkové zvýšení kvality prostorů pro cestující.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v zadávací dokumentaci.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 3 233 973 644.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45221112 Výstavba železničních mostů
45213321 Výstavba železničních nádraží
45234115 Železniční signalizace
II.2.4)Popis zakázky:
Součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou i činnosti, které budou prováděny v souvislosti s pravidly publicity projektů spolufinancovaných z Nástroje pro propojení Evropy (CEF). Ocenění těchto činností publicity stavby bude zahrnuto do nabídkové ceny, náklady publicity budou uvedeny v Soupisu prací (SO 9898 Všeobecný objekt). Zajištění publicity stavby si zadavatel vyhrazuje jako změnu závazku ze smlouvy v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ. Dodavateli bude uhrazen jen skutečně provedený rozsah tohoto plnění. V případě, že tato veřejná zakázka nebude spolufinancovaná z prostředků Evropské unie, zajištění publicity stavby nebude dodavatelem provedeno. Rozsah plnění, který nebude realizován, se nezapočítává do limitů pro změny podle § 222 odst. 4 až 6 a 9 ZZVZ.
Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v zadávací dokumentace.