Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przebudowa budynku w zakresie pomieszczeń administracyjnych zlokalizowanych na X piętrze pawilonu głównego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA...
Referenznummer der Bekanntmachung: CSKDZP-2375/03/06/01/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przebudowa budynku w zakresie pomieszczeń administracyjnych zlokalizowanych na X piętrze pawilonu głównego Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA, działki ew. nr 8/7, 8/8 i 8/9 w obrębie 0116 przy ul. Wołoskiej 137 w Warszawie.