Prezentul anunţ este doar un anunț de intenție
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.2)Cod CPV principal31515000 Lămpi cu ultraviolete
II.1.4)Descriere succintă:
Lampă dezinfectare cu UV pentru sterilizare încăperi
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 10 084.00 RON
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: