II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code33100000 Medical equipments
II.1.4)Short description:
Dostawa wyrobów medycznych w ilościach wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego w terminie 24 miesięcy od dnia podpisania umowy transportem Wykonawcy lub na jego koszt.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33100000 Medical equipments
II.2.4)Description of the procurement:
Nakłuwacz hematologiczny do palca 2,4 mm (op. 100 lub 200 szt.).
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCost criterion - Name: Cena / Weighting: 80
Cost criterion - Name: Termin dostawy / Weighting: 20
Maska tlenowa z nebulizatorem.
Sterylny retraktor ran chirurgicznych.
Zestaw maski z regulowaną zastawką typu Venturi do wysokoich stężeń.
Zestaw do toalety jamy ustnej.
Szczoteczka do zębów z atraumatyczną końcówką czyszczącą.
Jednopacjentowy, sterylny czujnik na palec do pomiaru saturacji dla dorosłych powyżej 40kg wagi ciała, z systemem Nellcor.
Wiefunkcyjny bezigłowy zawór dostępu naczyniowego.
— Rampa 3 kranikowa
— Rampa 5 kranikowa.
Elektrody do stymulacji zewnetrznej do defibrylatora Lifepack 12 (op.=2szt.).
ZAWOR z drenem podwójnym STANDARD.
Przyrząd do infuzji do podawania cytostatyków bursztynowy.
— Nakładka do klemu LIGASURE ATS0911PL/GBC1600-L-LS3092
— Nakładka do klemu LIGASURE R2A859701 – LS3110.
Pleuracan pełny zestaw do drenażu opłucnej.
Worek do dobowej zbiórki moczu 14 dniowy.
— zatyczki do drenu Topaz Medela
— Pojemnik Topaz canister 0,8 l
— Pojemnik Topaz canister 0,3 l
— Dren do pojemnika Medela pojedynczy
— Dren do pojemnika Medela podwójny.