Lieferungen - 426424-2022
Submission deadline has been amended by:  471390-2022
Polen-Poznań: Personalcomputer
2022/S 150-426424
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa 170 zestawów komputerowych klasy PC
Referenznummer der Bekanntmachung: ZPb-II.271.77.2022.MA
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30213000 Personalcomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego fabrycznie nowych i nieużywanych 170 zestawów komputerowych klasy PC.
2) Zamawiający wymaga, by dostarczony przedmiot zamówienia posiadał wymagane przepisami atesty i certyfikaty, w szczególności dotyczące wyrobu gotowego. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za jakość dostarczonego przedmiotu zamówienia w całości.
3) Zamawiający wymaga zapewnienia minimum 60 miesięcznego okresu gwarancji Wykonawcy i producenta na dostarczony przedmiot zamówienia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa 85 zestawów komputerowych klasy PC, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1a do umowy
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1) Dostawa 85 zestawów komputerowych klasy PC, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1a do umowy,
4) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia dla części I określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Dostawa 85 zestawów komputerowych klasy PC, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1b do umowy
Los-Nr.: 2
1) Dostawa 85 zestawów komputerowych klasy PC, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1b do umowy
4) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia dla części II określony został we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.