II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Reagentai ir papildomos priemonės citogeniniams tyrimams
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33696500 Laboratoriniai reagentai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33696500 Laboratoriniai reagentai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
MDM2 geno FISH žymuo, orientacinis kiekis - 4 (80 testų) pakuotės.
II.2.1)Pavadinimas:
FISH molekuliniai žymenys piktybinių navikų tyrimams
Pirkimo dalies Nr.: 2
FISH molekuliniai žymenys piktybinių navikų tyrimams:
1. Chromosomos 6 centromerinis FISH žymuo, orientacinis kiekis - 5 (100 testų) pakuotės.
2. Chromosomos 8 centromerinis FISH žymuo, orientacinis kiekis - 5 (100 testų) pakuotės.
3. Rinkinys chromosomos 8 centromerinio FISH žymens su kontroliniais stikliukais, orientacinis kiekis -2 (40 testų) pakuotės.
4. Chromosomos 12 centromerinis FISH žymuo, orientacinis kiekis - 5 (100 testų) pakuotės.
5. Rinkinys chromosomos 12 centromerinio FISH žymens su kontroliniais stikliukais, orientacinis kiekis - 2 (40 testų) pakuotės.
6. MYC geno FISH žymuo, orientacinis kiekis - 6 (120 testų) pakuotės.
7. N-MYC (2p24) geno FISH žymuo, orientacinis kiekis - 6 (120 testų) pakuotės.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
11q (MLL) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 5 (100 testų) pakuotės.
FISH molekuliniai žymenys specifinių navikų tyrimams
Pirkimo dalies Nr.: 4
FISH molekuliniai žymenys specifinių navikų tyrimams:
1. SS18 FISH žymuo, orientacinis kiekis - 6 (120 testų) pakuočių.
2. 1p36 ir 19q13 kodelecijos FISH žymenų rinkinys, orientacinis kiekis - 6 (120 testų) pakuočių.
3. EWSR1 geno FISH žymuo, orientacinis kiekis - 6 (120 testų) pakuočių.
4. Parafinizuotų audinių paruošimo FISH tyrimui rinkinys, orientacinis kiekis - 35 (700 testų) pakuočių.
Žymenų rinkinys ir reagentai geno trūkių nustatymui prie NSCLC fluorescencinės in situ hibridizacijos metodu iš FFPI audinių
Pirkimo dalies Nr.: 5
Žymenų rinkinys ir reagentai geno trūkių nustatymui prie NSCLC fluorescencinės in situ hibridizacijos metodu iš FFPI audinių:
1. Žymenų rinkinys geno trūkių nustatymui prie NSCLC FISH metodu iš FFPI audinių, mato vnt. - rinkinys, orientacinis kiekis - 6 (120 testų) vnt.
2. Apruošimo rinkinys geno trūkių nustatymui prie NSCLC FISH metodu iš FFPI audinių, mato vnt. - rinkinys, orientacinis kiekis -10 (200 testų) vnt.
3. Neigiamos kontrolės rinkinys, mato vnt. - rinkinys, orientacinis kiekis - 2 (1 pak/5 stikliukai) vnt.
4. Teigiamos kontrolės rinkinys, mato vnt. - rinkinys, orientacinis kiekis - 2 (1 pak/ 5 stikliukai) vnt.
Žymenų rinkinys ir reagentai HER-2/neu (ERBB2) geno amplifikacijos nustatymui fluorescencinės in situ hibridizacijos metodu iš FFPI audinių
Pirkimo dalies Nr.: 6
Žymenų rinkinys ir reagentai HER-2/neu (ERBB2) geno amplifikacijos nustatymui fluorescencinės in situ hibridizacijos metodu iš FFPI audinių:
1. Žymenų rinkinys HER-2/neu geno amplifikacijos nustatymui FISH metodu iš FFPI audinių, mato vienetas - rinkinys, orientacinis kiekis - 4 (80 testų) vnt.
2. Apruošimo rinkinys HER-2/neu geno amplifikacijos nustatymui FISH metodu iš FFPI audinių mato vienetas - rinkinys, orientacinis kiekis - 8 (160 testų) vnt.
3. Normalios kontrolės HER-2 rinkinys, mato vienetas - rinkinys, orientacinis kiekis - 2 (1 pak./5 stikliukai) vnt.
4. Skiriamosios vertės kontrolės HER-2 rinkinys, mato vienetas - rinkinys, orientacinis kiekis - 2 (1 pak./5 stikliukai) vnt.
Molekulinių citogenetinių žymenų rinkinys visų chromosomų subtelomeroms
Pirkimo dalies Nr.: 7
Molekulinių citogenetinių žymenų rinkinys visų chromosomų subtelomeroms, mato vnt. - rinkinys, orientacinis kiekis - 8 (80 testų) vnt.
Molekulinių citogenetinių daugiaspalvių DNR FISH žymenų rinkinys prenatalinei atrankai ir kontrolės
Pirkimo dalies Nr.: 8
Molekulinių citogenetinių daugiaspalvių DNR FISH žymenų rinkinys prenatalinei atrankai ir kontrolės:
1. Molekulinių citogenetinių daugiaspalvių DNR žymenų rinkinys prenatalinei atrankai, mato vienetas - rinkinys, orientacinis kiekis 15 (300 testų) rinkinių.
2. Kontroliniai stikliukai NORMA prenataliniai diagnostikai, orientacinis kiekis - 2 (1 pak/5 vnt.) pakuotės.
3. Kontroliniai stikliukai TEIGIAMA prenataliniai diagnostikai, orientacinis kiekis - 2 (1 pak/5 vnt.) pakuotės.
Reagentų rinkinys fluorescencinės in situ hibridizacijos reakcijai
Pirkimo dalies Nr.: 9
Reagentų rinkinys fluorescencinės in situ hibridizacijos reakcijai:
1. Kontrastuojantis reagentas 1, orientacinis kiekis - 30 (2x500) pakuotės.
2. Kontrastuojantis reagentas 2, orientacinis kiekis - 15 (2x500µl) pakuotės.
3. Natrio chlorido ir natrio citrato miltelių mišinys (20XSSC),orientacinis kiekis - 3 (1x500 g)
pakuotės.
4. Nejoninis detergentinis tirpalas (NP-40), orientacinis kiekis - 35 (2x100µl)
5. Dengiamųjų stiklelių klijai, orientacinis kiekis - 20 (1x125g) pakuotės.
MDM2 geno 12q15/CEP12 FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 10
MDM2 geno 12q15/CEP12 FISH žymuo, orientacinis kiekis - 8 (160 testų) pakuočių.
DiGeorge (“N25”) sindromo regiono žymuo FISH tyrimui
Pirkimo dalies Nr.: 11
DiGeorge (“N25”) sindromo regiono žymuo FISH tyrimui, orientacinis kiekis - 20 (400 testų) pakuočių.
DiGeorge (TBX1) sindromo regiono žymuo FISH tyrimui
Pirkimo dalies Nr.: 12
DiGeorge (TBX1) sindromo regiono žymuo FISH tyrimui, orientacinis kiekis -10 (200 testų) pakuočių.
DiGeorge (HIRA) sindromo regiono žymuo FISH tyrimui
Pirkimo dalies Nr.: 13
DiGeorge (HIRA) sindromo regiono žymuo FISH tyrimui, orientacinis kiekis - 20 (400 testų) pakuočių.
Williams-Beuren sindromo (7q11 mikrodelecijos) FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 14
Williams-Beuren sindromo (7q11 mikrodelecijos) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 20 (400 testų) pakuočių.
Angelman sindromo (15q11 mikrodelecijos) FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 15
Angelman sindromo (15q11 mikrodelecijos) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 20 (400 testų) pakuočių.
Prader-Willi sindromo (15q11 mikrodelecijos)FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 16
Prader-Willi sindromo (15q11 mikrodelecijos)FISH žymuo, orientacinis kiekis - 20 (400 testų) pakuočių.
Miller-Dieker ir Smith-Magenio mikrodelecijų FISH žymenų mišinys
Pirkimo dalies Nr.: 17
Miller-Dieker ir Smith-Magenio mikrodelecijų FISH žymenų mišinys, orientacinis kiekis - 10 (200 testų) pakuočių.
Cri-Du-Chat sindromo FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 18
Cri-Du-Chat sindromo FISH žymuo, orientacinis kiekis - 10 (200 testų) pakuočių.
Iso 17q (MPO/TP53) FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 19
Iso 17q (MPO/TP53) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 35 (700 testų) pakuotės.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
TP53/ATM FISH žymuo, orientacinis kiekis - 20 (400 testų) pakuočių.
BCR/ABL translokacijos nustatymo FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 21
BCR/ABL translokacijos nustatymo FISH žymuo, orientacinis kiekis - 10 (200 testų) pakuočių.
5 chromosomos ilgojo peties (q31 ir q33 regionų) delecijos nustatymo žymuo FISH tyrimui
Pirkimo dalies Nr.: 22
5 chromosomos ilgojo peties (q31 ir q33 regionų) delecijos nustatymo žymuo FISH tyrimui, orientacinis kiekis - 35 (700 testų) pakuotės.
KMT2A (11q23) geno FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 23
KMT2A (11q23) geno FISH žymuo, orientacinis kiekis - 10 (200 testų) pakuočių.
FIP1L1-CHIC2-PDGFRA(4q12) trijų spalvų FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 24
FIP1L1-CHIC2-PDGFRA(4q12) trijų spalvų FISH žymuo, orientacinis kiekis - 20 (400 testų) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 25
t(12;21) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 15 (300 testų) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 26
t(8;21) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 15(300 testų) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 27
t(4;14) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 35 (175 testų) pakuotės.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 28
t(11;14) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 15 (300 testų) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 29
t(14;16) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 35 (700 testų) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 30
t(14;20) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 40 (800 testų) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 31
t(15;17) FISH žymuo, orientacinis kiekis - 15 (300 testų) pakuočių.
Vario (II) sulfatas pentahidratas CuSO45H2O
Pirkimo dalies Nr.: 32
Vario (II) sulfatas pentahidratas CuSO45H2O, orientacinis kiekis - 3 (1x500g) pakuotės.
Reagentų rinkinys audinių konversijai
Pirkimo dalies Nr.: 33
Reagentų rinkinys audinių konversijai, orientacinis kiekis - 5 (125 testai) pakuotės.
Mėlynas fluorescuojantis neblunkantis dažas branduoliams (DAPI)
Pirkimo dalies Nr.: 34
Mėlynas fluorescuojantis neblunkantis dažas branduoliams (DAPI), orientacinis kiekis - 10 (1x10ml) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 35
Ksilenas, orientacinis kiekis - 6 litrai.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 36
Timidinas, orientacinis kiekis - 4 (1x5 g) pakuotės.
Terpė periferinio kraujo ląstelių kultyvavimui
Pirkimo dalies Nr.: 37
Terpė periferinio kraujo ląstelių kultyvavimui, orientacinis kiekis - 140 (1x100 ml) pakuotės.
Fitohemagliutininas (Phytohaemagglutinin M)
Pirkimo dalies Nr.: 38
Fitohemagliutininas (Phytohaemagglutinin M), orientacinis kiekis - 100 (1x5 ml) pakuočių.
0,075M Kalio chlorido (KCl) tirpalas
Pirkimo dalies Nr.: 39
0,075M Kalio chlorido (KCl) tirpalas, orientacinis kiekis - 150 (1x10 ml) pakuočių.
Subalansuotas fosfatinis druskų buferis (Hanks), skysti
Pirkimo dalies Nr.: 40
Subalansuotas fosfatinis druskų buferis (Hanks), skysti, orientacinis kiekis - 60 (1x500 ml) pakuočių.
Kolcemido (demecolcine) tirpalas (0,01mg/ml PBS pagrindu)
Pirkimo dalies Nr.: 41
Kolcemido (demecolcine) tirpalas (0,01mg/ml PBS pagrindu), orientacinis kiekis - 60 (1x10 ml) pakuočių.
Trypsin EDTA 10X koncetratas (0,5%)
Pirkimo dalies Nr.: 42
Trypsin EDTA 10X koncetratas (0,5%), orientacinis kiekis - 160 (1x20 ml) pakuočių.
Trypsin tirpalas B10x koncentruotas
Pirkimo dalies Nr.: 43
Trypsin tirpalas B10x koncentruotas, orientacinis kiekis - 10 (1x100 ml) pakuočių.
Terpė hematopoezės ląstelių kaulų čiulpuose ir kraujyje kultyvavimui
Pirkimo dalies Nr.: 44
Terpė hematopoezės ląstelių kaulų čiulpuose ir kraujyje kultyvavimui, orientacinis kiekis - 25 (1x100ml) pakuočių.
Terpė kaulų čiulpų ląstelių kultyvavimui
Pirkimo dalies Nr.: 45
Terpė kaulų čiulpų ląstelių kultyvavimui, orientacinis kiekis - 50 (1x100 ml) pakuočių.
Terpė vaisiaus vandenų ir choriono gaurelių ląstelių kultyvavimui
Pirkimo dalies Nr.: 46
Terpė vaisiaus vandenų ir choriono gaurelių ląstelių kultyvavimui, orientacinis kiekis - 300 (1x100 ml) pakuočių.
Druskų/natrio citrato buferis (SSC)
Pirkimo dalies Nr.: 47
Druskų/natrio citrato buferis (SSC), orientacinis kiekis - 20 (1x100 ml) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 48
10x plovimo buferis I, orientacinis kiekis - 30 (1x100 ml) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 49
10x plovimo buferis II, orientacinis kiekis - 30 ( 1x100 ml) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 50
FCS (veršiuko serumas), orientacinis kiekis - 25 (1x100ml) pakuotės.
10x proteazės buferis (0,1 M HCl)
Pirkimo dalies Nr.: 51
10x proteazės buferis (0,1 M HCl), orientacinis kiekis - 25 (1x250 ml) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 52
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33696300 Cheminiai reagentai
Natrio chloridas (NaCl) , orientacinis kiekis - 4 (1x500 g) pakuotės.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 53
Metanolis (CH3OH), orientacinis kiekis - 60 (1x1000 ml) pakuočių.
Acto rūgštis (CH3COOH), ledinė
Pirkimo dalies Nr.: 54
Acto rūgštis (CH3COOH), ledinė, orientacinis kiekis - 50 (1x900 ml) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 55
Gurr-Giemsa dažai, orientacinis kiekis - 20 (1x100 ml) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 56
Gurr buferis, orientacinis kiekis - 4 (1x50 tab) pakuotės.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 57
Formaldehidas 37 %, orientacinis kiekis - 2 (1x1000 ml) pakuotės.
Tripsino tirpalas 0,25 proc.
Pirkimo dalies Nr.: 58
Tripsino tirpalas 0,25 proc., orientacinis kiekis - 50 (1x20 ml) pakuočių.
Indeliai ląstelių kultyvavimui
Pirkimo dalies Nr.: 59
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33196000 Pagalbinės medicininės priemonės
Indeliai ląstelių kultyvavimui, orientacinis kiekis - 200 (1 pak/20vnt) pakuočių.
0,5 ml plonasieniai mėgintuvėliai
Pirkimo dalies Nr.: 60
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33192500 Mėgintuvėliai
0,5 ml plonasieniai mėgintuvėliai, orientacinis kiekis - 200 (1pak/500 vnt) pakuočių
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 61
Veršiuko serumas, orientacinis kiekis - 10 (1x100 ml) pakuočių.
Dengiamieji stikleliai 20x20
Pirkimo dalies Nr.: 62
Dengiamieji stikleliai 20x20, orientacinis kiekis - 30 (1x200 vnt) pakuočių.
Dėžutės 100 tepinėlių saugojimui
Pirkimo dalies Nr.: 63
Dėžutės 100 tepinėlių saugojimui, orientacinis kiekis - 60 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 64
Etidžio bromidas, orientacinis kiekis - 2 (1x10 ml) pakuotės.
Dengiamųjų stikliukų klijai
Pirkimo dalies Nr.: 65
Dengiamųjų stikliukų klijai, orientacinis kiekis - 10 (1x125 g) pakuočių.
Koplino indai, maži (5 vietų)
Pirkimo dalies Nr.: 66
Koplino indai, maži (5 vietų), orientacinis kiekis - 20 vnt.
Koplino indai, dideli (8 vietų)
Pirkimo dalies Nr.: 67
Koplino indai, dideli (8 vietų), orientacinis kiekis - 20 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 68
Padėklai, orientacinis kiekis - 20 vnt.
Centrifuginiai mėgintuvėliai
Pirkimo dalies Nr.: 69
Centrifuginiai mėgintuvėliai, orientacinis kiekis - 800 vnt.
Drėgmę palaikančios juostelės
Pirkimo dalies Nr.: 70
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Drėgmę palaikančios juostelės, orientacinis kiekis - 20 (1x 10 juostelių) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 71
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33793000 Laboratorijų reikmenys iš stiklo
Objektiniai stikliukai, orientacinis kiekis - 210 (1x50 vnt) pakuočių.
Dengiamieji stikleliai 18x18
Pirkimo dalies Nr.: 72
Dengiamieji stikleliai 18x18, orientacinis kiekis - 20 (1x200 vnt) pakuočių.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 73
Laboratorinės stiklinės, orientacinis kiekis - 10 vnt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 74
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 75
Laboratorinis stiklinis butelis
Pirkimo dalies Nr.: 76
Laboratorinis stiklinis buteli, orientacinis kiekis - 6 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 77
Laboratorinis stiklinis butelis, orientacinis kiekis - 6 vnt.
Pirkimo dalies Nr.: 78
Plastikinis stovelis mėgintuvėliams
Pirkimo dalies Nr.: 79
Plastikinis stovelis mėgintuvėliams, orientacinis kiekis - 10 (1x10 vietų) vnt.
Plastikinis stovelis mėgintuvėliams, 20 vietų
Pirkimo dalies Nr.: 80
Plastikinis stovelis mėgintuvėliams, 20 vietų, orientacinis kiekis - 10 (1x20 vietų) vnt.
Kalio chlorido (KCL) milteliai
Pirkimo dalies Nr.: 81
Kalio chlorido (KCL) milteliai, orientacinis kiekis - 200 ( 1x500 g) pakuočių.
Ph kalibracinis tirpalas 4,0
Pirkimo dalies Nr.: 82
Ph kalibracinis tirpalas 4,0 , orientacinis kiekis - 4 (1x20 ml) pakuotės.
Ph kalibracinis tirpalas 7,0
Pirkimo dalies Nr.: 83
Ph kalibracinis tirpalas 7,0 , orientacinis kiekis - 4 (1x20 ml) pakuotės.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 84
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)38437000 Laboratorinės pipetės ir priedai
Pastero pipetės, orientacinis kiekis - 2 500 vnt.
Sterilios Pastero pipetės
Pirkimo dalies Nr.: 85
Sterilios Pastero pipetės, orientacinis kiekis - 500 vnt.
Falcon tipo mėgintuvėliai
Pirkimo dalies Nr.: 86
Falcon tipo mėgintuvėliai, orientacinis kiekis - 900 (1x25 vnt) vnt.
Ląstelių kultūrų auginimo terpė RPMI 1640
Pirkimo dalies Nr.: 87
Ląstelių kultūrų auginimo terpė RPMI 1640, orientacinis kiekis - 15 (1x500 ml) pakuočių.
Terpė žmogaus odos fibroblastų ląstelių kultyvavimui
Pirkimo dalies Nr.: 88
Terpė žmogaus odos fibroblastų ląstelių kultyvavimui, orientacinis kiekis - 5 (1x500 ml) pakuotės.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 89
Petri lėkštelės 5 cm, orientacinis kiekis - 10 (1x10 vietų) pakuočių.
Serologinės sterilios pipetės. 10 ml
Pirkimo dalies Nr.: 90
Serologinės sterilios pipetės. 10 ml, orientacinis kiekis - 10 (1x10 vnt) pakuočių.
Serologinės sterilios pipetės 25 ml
Pirkimo dalies Nr.: 91
Serologinės sterilios pipetės 25 ml, orientacinis kiekis - 10 (1x10 vnt) pakuočių.
Fosfatinis druskų buferis, skystas (Dulbecc’os)
Pirkimo dalies Nr.: 92
Fosfatinis druskų buferis, skystas (Dulbecc’os), orientacinis kiekis - 20 (1x500 ml) pakuočių.
Kolcemido tirpalas(0.01mg/ml)
Pirkimo dalies Nr.: 93
Kolcemido tirpalas(0.01mg/ml), orientacinis kiekis - 60 (1x10 ml) pakuočių.
Antra terpė žmogaus amnioninio skysčio ląstelių kultivavimui
Pirkimo dalies Nr.: 94
Antra terpė žmogaus amnioninio skysčio ląstelių kultivavimui, orientacinis kiekis - 300 (1x500 ml)
SRY geno delecijos nustatymo FISH žymuo
Pirkimo dalies Nr.: 95
SRY geno delecijos nustatymo FISH žymuo, orientacinis kiekis - 4 (1x10 testų) pakuotė.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 96
Parafino juosta, orientacinis kiekis - 4 vnt.