Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
MKKSZ - Közép-Duna régióba hajók beszerzése
Hivatkozási szám: EKR001125892022
II.1.2)Fő CPV-kód
34512000 Személy- vagy áruszállításra szolgáló hajók és hasonló vízi járművek
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség által Közép-Duna térségben szerveztett vízitúráihoz kapcsolódóan vízitúra és egyéb kapcsolódó eszközök bővítése és ez alapján az alábbi eszközök beszerzése a II.2.4) pontban meghatározott mennyiségben, típusban és méretben.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Magyar Kajak-Kenu Szövetség által Közép-Duna térségben szerveztett vízitúráihoz kapcsolódóan vízitúra és egyéb kapcsolódó eszközök bővítése és ez alapján az alábbi eszközök beszerzése az alább megadott mennyiségben, melyek részletes paramétereit a műszaki leírás külön tartalmazza:
ESZKÖZ MEGNEVEZÉSE DARABSZÁM
HAT SZEMÉLYES TÚRAKENU 6
NÉGY SZEMÉLYES TÚRAKENU 26
EGYSZEMÉLYES TÚRAKAJAK - KEZDŐ 15
EGYSZEMÉLYES TÚRAKAJAK - HALADÓ 30
NORMÁL TÚRAKAJAK PÁROS 25
HÁROM SZEMÉLYES TÚRAKAJAK 10
SURFSKI 16
KEZDŐ SUP DESZKA 40
HALADÓ SUP DESZKA 15
RÖGZÍTETT ÁLLÁSÚ KAJAKLAPÁT - Felnőtt 100
RÖGZÍTETT ÁLLÁSÚ KAJAKLAPÁT - Gyerek 32
ÁLLÍTHATÓ KAJAKLAPÁT 28
KENULAPÁT - Felnőtt 128
KENULAPÁT - Gyerek 32
SUPLAPÁT 70
MENTŐMELLÉNY 375
KÖTELEZŐ FELSZERELÉS CSOMAG 150
VÍZHATLAN ZSÁK 40 L 180
Az ajánlati árnak tartalmaznia kell a következőket:
- hajók és kapcsolódó eszközök költségét;
- szállítását, telepítését (így különösen: minden nemű logisztikai feladat elvégzését, az áruk lerakodását a kijelölt helyre, kicsomagolást, keletkezett hulladék elszállítását, az eszközök használatra kész állapotban történő átadását, ha szükséges az összeszerelést is);
- garanciát (jótállást).
Ajánlattétel során kizárólag új eszközök ajánlhatók meg. Ajánlatkérő a 321/2015 (X.30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdése alapján felhívja a figyelmet, hogy az eljárást megindító felhívásban, a dokumentációban és a műszaki dokumentációban, a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás, illetve a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, minden esetben „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
II.1.6. pont folytatása: közbeszerzés tárgyát képező feladat egy komplex feladat, mely a gyakorlatban egymást szigorúan követő részfeladatokból áll, komplex feladatok egyidejű teljesítését és a teljesítések összehangolását indokolja, mely kiemelten fontos a következő időszakban. Az ellátandó feladatok jellege, illetve az elvárt támogatás természetéből adódóan nem valósítható meg a részfeladatokra történő ajánlattétel.