Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ateriapakkaukset ja filmilaminaatit
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44619100 Kisten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Etelä-Pohjanmaan sairaanhoitopiirin kuntayhtymä (1.1.2023 alkaen Etelä-Pohjanmaan hyvinvointialue) pyytää tarjoustanne ateriapakkauksista sekä niiden kansittamiseen tarvittavista filmilaminaateista tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti hankintakaudelle 1.10.2022-30.9.2024.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 450 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Etelä-Pohjanmaan sairaanhoitopiirin kuntayhtymä (1.1.2023 alkaen Etelä-Pohjanmaan hyvinvointialue) pyytää tarjoustanne ateriapakkauksista sekä niiden kansittamiseen tarvittavista filmilaminaateista tarjouspyyntöasiakirjojen mukaisesti hankintakaudelle 1.10.2022-30.9.2024. Tämän jälkeen sopimusta on mahdollista jatkaa toistaiseksi voimassaolevana kuuden (6) kuukauden irtisanomisajalla, kuitenkin niin, että sopimus voi olla voimassa enintään viisi (5) vuotta.