Exxonmobil Exploration and Production Romania Limited Nassau (Bahamas) Sucursala Bucuresti, Calea Floreasca nr. 169A, corp B, et. 8, sectorul 1, ExxonMobil Global Services, Ter attentie van: Pamela Evans, Bucuresti 014472, Roemenië. Telefoon: +40 318607200. Fax: +40 318607280. E-mail: pam.t.evans@exxonmobil.com
(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 27.9.2017, 2017/S 185-380120)
Betreft:
CPV:
43612400 Boorputkoppen,
43121100 Installatiewerktuigen voor putmond,
76521000 Offshore-installatiediensten
Boorputkoppen