Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 426721-2022
Tschechien-Prag: Traktoren
2022/S 150-426721
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rámcová dohoda - Dodávka speciálních lesních kolových traktorů
Referenznummer der Bekanntmachung: VLS-NAK-2022-774-1900
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
16700000 Traktoren
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody (dále jen „RD“) s jedním účastníkem v souladu s § 131 ZVZ na pořízení až 2 nových speciálních lesních kolových traktorů dle specifikace v příloze č. 1 ZZD (dále jen „stroje“) určených k intenzivnímu soustřeďování dříví, případně k provádění terénních úprav.
Zadavatel garantuje odběr 1 ks. Součástí předmětu plnění je také provádění servisních (garančních) prohlídek a prací stanovených výrobci strojů a jejich nástaveb po dobu trvání požadované délky záruční lhůty vč. s tím souvisejících dodávek materiálu a náhradních dílů, jakož i veškerých potřebných služeb s tím spojených.
K plnění na základě RD dojde postupem bez obnovení soutěže v souladu s § 134 ZVZ, tj. vystavením objednávek ze strany zadavatele
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 10 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
34390000 Zubehör für Zugfahrzeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
celkem až 2 ks, garance odběru 1 ks