Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
REAGENTŲ BEI PAGALBINIŲ PRIEMONIŲ KRAUJO KREŠĖJIMO IR HEMATOLOGINAIMS TYRIMAMS ATLIKTI SU ANALIZATORIŲ ĮSIGIJIMU PANAUDOS BŪDU
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696000 Reagentien und Kontrastmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkančioji organizacija numato įsigyti reagentus bei pagalbines priemones kraujo krešėjimo ir hematologiniams tyrimams atlikti su analizatorių įsigijimu panaudos būdu. Pirkimas skirstomas į 2 pirkimo dalis.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 184 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696000 Reagentien und Kontrastmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Protrombino komplekso II-VII-X faktorių aktyvumas. Preliminarus tyrimų skaičius - 30 000.
2. Aktyvintas dalinis tromboplastino laikas (ADTL). Preliminarus tyrimų skaičius - 10 000.
REAGENTAI BEI PAGALBINĖS PRIEMONĖS HEMATOLOGINIAMS TYRIMAMS ATLIKTI KARTU SU ANALIZATORIŲ ĮSIGIJIMU PANAUDOS BŪDU
Los-Nr.: 2
1. Pilnas kraujo tyrimas su leukocitų diferenciacija į penkias populiacijas. Preliminarus tyrimų skaičius - 190 000.