Lieferungen - 426976-2022
Česko-Brno: Vodoměry
2022/S 150-426976
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Výměna (dodávka a montáž) bytových vodoměrů pro MČ Brno-střed
II.1.2)Hlavní kód CPV
38421100 Vodoměry
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zakázky je výměna (dodávka a montáž) vodoměrů teplé užitkové vody (TUV) a studené vody (SV) v bytech a nebytových prostorách ve vlastnictví a správě statutárního města Brna - městské části Brno-střed.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 7 561 789.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem zakázky je výměna (dodávka a montáž) vodoměrů teplé užitkové vody (TUV) a studené vody (SV)v bytech a nebytových prostorách ve vlastnictví a správě statutárního města Brna - městské části Brno-střed.