Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare prin cumparare “Reactivi de biochimie compatibili cu analizorul de biochimie ARCHITECT C 4000”
Referenznummer der Bekanntmachung: 4505316_2021_PAAPD1316923
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696300 Chemische Reagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Autoritatea contractantă intenționează să achiziționeze, pentru Laboratorul de analize reactivi de biochimie compatibili cu analizorul de biochimie ARCHITECT C 4000, destinati desfășurării actului medical.- conform caiet de sarcini
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor :19 .
Autoritatea contractanta va rapunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari: in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Reactivi de biochimie compatibili cu analizorul de biochimie ARCHITECT C 4000 - conform caiet de sarcini
Cantitatile minime si maxime contractelor subsecvente - conform caiet de sarcini
Valoarea celui mai mare contract subsecvent - 3.919.448,82 lei