Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Acord cadru achizitie MOTORINA EURO DIESEL 5 VRAC
Referentienummer: 24427093201927
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09134220 Dieselbrandstof (EN 590)
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving