Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa leków do Apteki Szpitala Powiatowego w Pyrzycach
Referenznummer der Bekanntmachung: 7/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet nr 1 - leki różne 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
Pakiet nr 2 - heparyny drobnocząsteczkowe
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141550 Heparin
Pakiet nr 3 - materiały opatrunkowe
Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33615100 Insulin
Pakiet nr 5 - opatrunki specjalistyczne
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141110 Verbandsmaterial
Pakiet nr 6 - pieluchomajtki, podkłady higieniczne i opatrunki
Los-Nr.: 6
Pakiet nr 7 - gazy medyczne
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24111500 Medizinische Gase
Pakiet nr 8 - Żele sterylne
Los-Nr.: 8
Pakiet nr 9 - dezynfekcja ran
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33690000 Varia
Pakiet nr 10 - leki rózne 2
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141540 Albumin
Pakiet nr 12 - płyny inf. w opakowaniach z dwoma jednakowymi sterylnymi samoprzylepiającymi się portami
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte