Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa materiałów eksploatacyjnych w tym tonerów i tuszy do urządzeń drukujących dla Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie RZGW w Krakowie
Referenznummer der Bekanntmachung: KR.ROZ.2810.54.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów eksploatacyjnych w tym tonerów i tuszy do urządzeń drukujących dla PGW WP RZGW w Krakowie.
Wykaz wymaganych materiałów eksploatacyjnych wraz z ilościami zawiera załącznik Nr 1 do SWZ.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30125120 Toner für Fotokopierer
30125130 Toner für Datenverarbeitungs-, Forschungs- und Dokumentationszentren
30234300 CDs (Compact Disks)
30237410 Computermäuse
30237460 Computertastaturen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: